PREDAVANJE ZA STARŠE

Okt 16, 2023 | Obvestila

Spoštovani,

na OŠ Kolezija smo na pobudo in predlog Skupine za prehrano OŠ Kolezija v sodelovanju z zaposlenimi na OŠ Kolezija, za vas v četrtek, 19. 10. 2023 ob 17.00 v jedilnici OŠ Kolezija na Splitski 13, 1000 Ljubljana, pripravili predavanje na temo z naslovom PRILOŽNOSTI, IZZIVI IN ZMOTE PREHRANJEVALNIH NAVAD, kjer bo tema pogovora uravnotežena prehrana in zdrav življenjski sloga otrok in mladostnikov v šoli in doma.

Prijazno vabljeni na predavanje, kjer bosta strokovnjaka iz NIJZ in UKC Ljubljana predstavila glavne smernice in vodila zdravega prehranjevanja in življenjskega sloga ter opozorila na vse bolj pogoste posledice odsotnosti teh, šolski strokovni delavci pa vam bodo predstavili stanje na področju šolske prehrane ter prizadevanja šole za spodbujanje zdravega načina prehranjevanja otrok v času športnih dejavnosti, ki jih organiziramo na OŠ Kolezija.

Veselimo se srečanja z vami.

Nina Triller, ravnateljica OŠ Kolezija