Skoči na glavno vsebino

UVRSTITEV V DRUGI KROG MEDNARODNEGA LIKOVNEGA NATEČAJA

Apr 23, 2024 | Dogodki

Šest naših učencev iz 6. b razreda se je s svojimi grafičnimi deli uvrstilo v drugi krog mednarodnega likovnega tekmovanja med 200 najboljših del, prejetih na natečaj – Adam Henigsman, Tilen Lev Klemenčič, Rebeka Šešek, Alja Simčič, Marina Mandušić, Zara Petelin. Uveljavljeni mednarodni likovni natečaj “Glasba in plesi moje dežele” poteka že vrsto let v Bolgariji, nanj je prispelo 902 del otrok iz 13-ih držav: Bolgarija, Nemčija, Velika Britanija, Kitajska, Indija, Litva, Severna Makedonija, Slovaška, Slovenija, Združene države Amerike, Srbija, Tajska in Turčija. Maja bodo rezultati končne odločitve strokovne žirije. Čestitke učencem! Mentorica vsem je učiteljica Helena Angelski.

 

Dostopnost