Skoči na glavno vsebino

LIKOVNI NATEČAJ V OBJEMU ZVOKA IN SLIKE 2022

Mar 13, 2023 | Dogodki

Čestitamo 12 učencem iz 7. a in 7. b, ki so sodelovali na zvočno-likovnem natečaju V objemu zvoka in slike 2022. Vsa likovna dela z naše šole so objavili na Živ Žav portalu RTV Slovenija.

Povezava do galerije:

https://ziv-zav.rtvslo.si/radijska-igra-za-otroke/v-objemu-zvoka-in-slike

»Likovni natečaj V objemu zvoka in slike, ki ga razpisujeta 3. program Radia Slovenija – program Ars in Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti, je zasnoval režiser Klemen Markovčič. Namen natečaja je spodbujanje slušne občutljivost otrok in likovne izraznosti, z novo izkušnjo povezovanja avdio-vizualnega pa obogatiti in razširiti prostor otroške in zgodnje najstniške ustvarjalnosti. Cilj pa aktivno spoznavanje radijske igre kot umetniškega in medijskega žanra. Predvsem pa urjenje sposobnosti osredotočenega poslušanja v zgodnjem razvojnem obdobju.«

Mentorica Eva Gorišek

Dostopnost