Skoči na glavno vsebino

MLADINSKI PEVSKI ZBOR NA MEDNARODNEM DOBRODELNEM SILA BAZARJU

Okt 27, 2022 | Dogodki

V soboto, 15.10. 2022, je v Stritarjevi ulici v Ljubljani potekal 29. Mednarodni dobrodelni SILA-IWCL Bazar v organizaciji Slovenskega mednarodnega združenje žensk SILA-IWCL Ljubljana. Dogodek je potekal v sodelovanju z več kot 30. ambasadami, konzulati in predstavništvi tujih držav v Sloveniji in je ponujal obiskovalcem možnost nakupa širokega nabora izdelkov iz sodelujočih držav. Zbrani denar na dobrodelnem bazarju bo namenjen projektom za otroke. Na prireditvi so se nastopajoči predstavili s plesi in pesmimi  iz različnih držav po celem svetu.

Na Mednarodnem dobrodelnem Bazarju je nastopil tudi mladinski pevski zbor naše šole. Na začetku je bila otvoritvena parada, kjer smo se po skupinah sprehodili od Tromostovja, po Stritarjevi ulici do Mestne hiše. Pred Mestno hišo je bil postavljen oder. Na odru je mladinski pevski zbor zapel  pesem Sing a song for peace ob klavirski spremljavi učiteljice Nike Pipan.  

Slike A. G.
Dostopnost