Skoči na glavno vsebino

DVE NAGRAJENI LIKOVNI DELI IN POSEBNO PRIZNANJE NA MEDNARODNEM LIKOVNEM RAZPISU

Jun 1, 2022 | Dogodki

Trije učenci, vsi iz 5. e so se krasno izkazali na 25. mednarodnem razpisu za likovna dela otrok Muzeja novejše zgodovine Celje, kjer so prejeli 534 likovnih del iz 14 različnih držav na temo “Iz sveta igrač”. Otroci so sodelovali v dveh starostnih kategorijah: I. (6 – 9 let) in II. (10 – 12 let). V vsaki kategoriji so podelili 10 nagrad ter 50 posebnih priznanj. Strokovna komisija je med desetimi nagrajenimi v svoji kategoriji nagradila kar dva naša učenca, med 50-imi posebnimi priznanji pa prav tako eno podelila našemu učencu. Redko se zgodi, da je toliko posameznih nagrajencev iz istega razreda! Vsem trem iskreno čestitamo! Mentorica vsem trem učencem je učiteljica Helena Angelski. Fotografije dveh nagrajenih del si lahko ogledate v prispevku, ostale pa na povezavi: https://www.muzej-nz-ce.si/programi/hermanova-galerija/25-mednarodni-razpis-za-likovna-dela-otrok-z-naslovom-iz-sveta-igrac/

 

Dostopnost