Skoči na glavno vsebino

DVE ZLATI PRIZNANJI NA MEDNARODNEM EX TEMPORU

Sep 25, 2020 | Dogodki

Ob začetku letošnjega šolskega leta smo prejeli rezultate 24. mednarodnega EX TEMPORE iz karantene, ki je letos potekal na daljavo v organizaciji OŠ Jurija Vege Moravče. Način dela je bil poseben izziv, za natečaj smo lahko izbrali le tri učence, ki so bili med karanteno pripravljeni poleg opravljanja ostalih šolskih obveznosti delati še dodatno. Sodelovalo je preko 150 otrok in mentorjev iz 33 slovenskih šol ter iz 14 šol iz Latvije, Poljske, Švice, Avstrije, Makedonije, Srbije in Kanade. Med 153 deli jih je strokovna komisija izbrala 21 in jim podelila 5 zlatih, 6 srebrnih in 10 bronastih priznanj. Obe naši učenki iz 9. c razreda, Lea Bergant in Maiia Mailova, sta vsaka za svoje delo prejeli zlato priznanje. Obema čestitamo za izjemen uspeh! Mentorica učenk je Helena Angelski.

Povezava na galerijo vseh likovnih del: http://www.osmoravce.si/2020/06/24/galerija-24-mednarodnega-likovnega-ex-tempora-iz-karantene/

Dostopnost