Skoči na glavno vsebino

1. mesto na natečaju Trajnostna energija

Jun 12, 2018 | Dogodki

Učenci OŠ Kolezija so osvojili 1. mesto na natečaju Trajnostna energija 2018: Naša obljuba za lepši svet, ki je v organizaciji Borzena potekal to pomlad.

Učenci naše šole z imenom Eko Kulezijci so sodelovali na nagradnem natečaju Trajnostna energija 2018 ter osvojili 1. mesto. Njihova glavna obljuba za lepši svet je bila, da bodo, kadar je to le mogoče, namesto avtomobilov, uporabili okolju bolj prijazna prevozna sredstva (kolo, rolljet, skiro …) in da bodo nasploh živeli tako, da bodo čim manj obremenjevali okolje z nepotrebnimi odpadki (v trgovino so hodili s svojimi vrečkami, pobirali in ločevali so odpadke, ponovno uporabili odpadno embalažo …). K vsemu temu so spodbujali tudi svoje družinske člane, predvsem starše ter brate in sestre. Več o tem si lahko preberete na spletni strani www.trajnostnaenergija.si.

no images were found

Dostopnost