2. MOBILNOST UČITELJEV OŠ KOLEZIJA V LATVIJI – PROJEKT ERASMUS+

Maj 8, 2018 | Dogodki

V okviru našega mednarodnega projekta HAPPY PEOPLE WILL CHANGE THE WORLD, v katerem iščemo poti do notranje moči, zavedanja telesa, naših občutij in čustev, izgrajujemo in pridobivamo kompetence za življenje v modernem svetu ter se učimo zaznavati trenutek in ga živeti, se je kolezijska ekipa učiteljev tokrat odpravila v Latvijo. Srečanja se je udeležilo 17 učiteljev iz vseh 6 držav partneric, namenjeno pa je bilo spoznavanju latvijskega šolstva, njihovega stika z naravo in tradicionalnimi dejavnostmi, za katere je v šoli pa tudi na splošno vedno manj časa, pa vendar prav te še kako nudijo možnost stika s samim seboj, samospoznavanja, umirjanja in povezovanja. Naše vtise in doživetja si lahko pogledate v krajšem filmu. Povezava na film.

Nelly Tiran