Spoštovani starši.

V četrtek, 14. novembra 2019 ob 17h, na šoli gostimo ga. Darjo Taiso Cerkvenik, sicer prof. def., terapevtko, coachinjo in trenerko komunikacije.

Na predavanju za starše TEHNIKE ZA POMOČ OTROKOM V STRESNIH SITUACIJAH nas bo seznanila z nekaterimi praktičnimi orodji, tehnikami, ki bodo vam in otrokom v pomoč v stresnih situacijah, kot so: trema pred testi in ustnim spraševanjem, olajšanje ob občutkih tesnobe, strahu, nemoči.

Verjamemo, da je vsako znanje, ki v stiski pomaga do razbremenitve in sprostitve, vredno in v pomoč, zato vljudno vabljeni. Predavanje v organizaciji Mestne Zveze prijateljev mladini sofinancira mestna občina Ljubljana in je za starše brezplačno.

Zainteresirane starše vljudno prosim, da svojo udeležbo najavijo kar na moj el. naslov mihaela.kovacic1@guest.arnes.si.

Upam, da se vidimo v čim večjem številu. O učilnici boste obveščeni ob prihodu. Prijazen pozdrav.

Mihaela Kovačič, svetovalna delavka