Interesne dejavnosti 2019/20

 

ŠOLSKE DEJAVNOSTI:
INTERESNA DEJAVNOST MENTOR TERMIN
ŠAHOVSKI KROŽEK 1 (1.-2. r) Barbara Smolnikar PO 15.00 – 15.45
ŠAHOVSKI KROŽEK 2 (3.-6. r) Barbara Smolnikar ČE 15.00 – 15.45
KOLESARSKI KROŽEK (4. r)

Anja Tegelj (4. a)

Kristina Šolmajer Stropnik (4. b)

TO 11.45 – 12.30

ČE 11.45 – 12.30

CHEERLEADING (3. – 7. r) Anja Tegelj ČET 14.30 – 15.30
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (1. – 2. r) Liljana Šeruga SR 12.35 – 14.25
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (3. – 5. r) Liljana Šeruga TO 12.35 – 14.25
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (6. – 9. r) Liljana Šeruga ČE 12.35 – 14.25
ORFFOV KROŽEK (4. – 6. r) Liljana Šeruga PO 13.40 – 14.25
DEBATNI KROŽEK (7.-9. r) Mihaela Kovačič po dogovoru
VESELA ŠOLA (3. – 9. r) Saša Suhadolnik Nagode TO 14.45 – 15.30
DRAMSKI KROŽEK (3. -6. r) Branka Jovanovič SR 15.00 – 15.45
USTVARJALNICA (likovni krožek) Eva Gorišek ČE 12.35 – 15.10
SOCIALNE IN GIBALNE IGRE (1. – 2. r) Eva Dobovičnik ČE 14.45 – 15.30
LOGIKA (6. – 9. r) Jana Plut ČE 13.40 – 14.25
LOGIKA (3. – 5. r) Terezija Oblak ČE 14.30 – 15.15
KVAČKANJE (6. – 9. r) Urška Ponikvar TO 13.40 – 14.25
S KNJIGO NAD ZMAJE (beremo skupaj) (6. – 9. r) Eva Tekavčič PO 12.45 – 13.30
ŠOLSKI ČASOPIS (5. – 9. r) Ana Petrun, Kristina Rupret, Suzana Boj ČE 14.00-14.45
PROSTOVOLJSTVO (6. – 9. r)

Damjana Mojškerc,

Saša Suhadolnik Nagode

SRE 13.40 – 14.25
PLANINSKI KROŽEK (2. – 9. r)

Kristina Stropnik Šolmajer,

Ana Petrun

po dogovoru

 

Dejavnosti se začnejo izvajati 1. oktobra 2019, razen tistih, ki so sistemizirane (kolesarski krožek in pevski zbor).

 

 

ZUNANJI IZVAJALCI:
INTERESNA DEJAVNOST IZVAJALEC TERMIN
Badminton (1.-4. r.) BK Ljubljana PON. 14.30 – 15.15
Badminton (5.-9. r.) BK Ljubljana PET. 14.30 – 15.15
Košarka (1.-3. r.) Košarkarski klub Globus PON. in PET. 15.15 – 16.00
Košarka (4.-6. r.) Košarkarski klub Globus PON. in PET. 16.00 – 16.45
Nogomet (1. r.) ŠD Otroška nogometna šola TOR. 14.45-15.30 in ČET. 15.30-16.15
Nogomet (2. r.) ŠD Otroška nogometna šola TOR. 15.30-16.15 in ČET. 15.30-16.15
Nogomet (3.-4. r. ) ŠD Otroška nogometna šola TOR. 16.15-17.00 in ČET. 16.15-17.00
Odbojka (4.-9. r) Odbojkarsko društvo Vital po dogovoru
Ritm. gimnastika (1.-3. r.) ŠRD Gazela SRE. 14.30-15.30
Ritm. gimnastika (6.-9. r.) ŠRD Gazela SRE. 15.00-16.00
Ritm. gimnastika (1.-9. r.) Športni klub Gibalni raj ČET. 16.15-17.45
Ritm. gimnastika (1.-3. r.) Športni klub Bleščica TOR. 15.30-16.15
Ritm. gimnastika (6.-9. r.) Športni klub Bleščica TOR. 16.15-17.00
Splošna vadba (1.-3. r.) Smučarsko društvo Novinar ČET. 15.30-16.15
Judo (1. r.) ŠD Mala šola juda Ljubljana SRE. 15.45-16.30 IN PET. 15.45-16.30
Judo (2.-3.. r.) ŠD Mala šola juda Ljubljana SRE. 15.00-15.45 IN PET. 15.00-15.45
Judo (4.-6. r.) ŠD Mala šola juda Ljubljana PON. 16.30-18.00 IN SRE. 16.30-18.00
Karate (1.-9. r.) Karate klub Lev -Z lahkoto TOR. 17.00-17.45 IN PET. 16.30-17.15
Balet (1.-3. r.) Baletni oddelek Ples plus PON 15.00 – 15.45
Hip hop (1.-6. r.) Plesni klub Ples plus PET. 14.30-15.30
Hip hop (1.-6. r.) Studio Ritem SRE. 15.15-16.00
Igranje kitare (1.-9. r.) KUD Črtovje po dogovoru
Igranje flavte (1.-9. r.) Jana Belič po dogovoru
Igranje klavirja (1.-9. r.) Mateja Mavri po dogovoru
Joga (1.-3. r.) Mikolič Nina ČET. 15.30-16.30
Lego delavnice (1.-3. r.) Mali inženirji SRE. 15.00-16.00