NACIONALNI MESEC SKUPNEGA BRANJA je na Koleziji postal ŠOLSKO LETO SKUPNEGA BRANJA

Okt 10, 2022 | Dogodki

Tudi na Osnovni šoli Kolezija smo se, tako kot v preteklih letih, z veseljem priključili Nacionalnemu mesecu skupnega branja.

V tem mesecu smo brali vsak dan 10 minut od 8.20 do 8.30. S tem smo v enem mesecu brali 200 minut. Nekateri učenci so v tem času že opravili tudi del bralne značke.

Na razredni stopnji so učencem veliko brale tudi njihove učiteljice. Oblikovali so se pravi seznami prebranih knjig.

Ker nam je projekt tako všeč in  imamo vsi skupaj knjige še rajši, smo se odločili, da bomo brali skupaj do konca šolskega leta. Zanima nas, koliko knjig bomo prebrali.

Vabimo tudi vse obiskovalce te spletne strani, da se nam pridružijo. Preberimo čim več knjig!